„Jaunimas gali” 2019/2020 m. sezono uždarymas

Antrasis programos „Jaunimas gali“ sezonas uždarytas trenerių pagerbimo švente, kuri įvyko birželio 18 d. kaimo turizmo sodyboje „Gojaus atgaiva”, esančioje Kėdainių rajone. Pirmiausia, susirinkę treneriai, baidarėmis turėjo įveikti Nevėžio upės ir saulės kaitros iššūkius, vėliau persikėlė į jaukią ceremoniją, kurioje Kazickų šeimos fondo Vilniaus biuro direktorė Agnė Vertelkaitė tarė sveikinimo žodį ir įteikė treneriams padėkos raštus.  Išrinkti ir apdovanoti 5 geriausi treneriai, pasižymėję penkiose skirtingose kategorijose: „Metų naujokas”, „Metų draugas”, „Metų mentorius”, „ Metų proveržis” ir „Metų treneris”. 

Labiausiai nusipelniusiam programos treneriui suteikiamas „Metų trenerio“ apdovanojimas, kuris šiais metais įteiktas trenerei Kristinai Gotautienei už rūpestį, pasiaukojantį darbą programoje ne tik su jaunimu, bet ir jų šeimomis. „Jaučiuosi nustebusi ir pilna emocijų. „Jaunimas gali“ programa man atvėrė daugiau galimybių susitikti su įdomiais žmonėmis, jaunimą motyvuoti sportui ir dalyvauti įvairiuose iššūkiuose, labiau pasitikėti, atrasti save, įgyvendinti savo svajones ir siekti tikslų“, – teigia trenerė Kristina.

  „Metų draugo“ apdovanojimas atiteko Ingridai Rauličkienei už gebėjimą sukurti ir palaikyti ypatingą, abipusiu pasitikėjimu ir pagarba grįstą ryšį su savo auklėtiniais, nuoširdų rūpestį jų gerove už programos ribų. Atsiimdama šį apdovanojimą Ingrida sako: „Labai džiaugiuosi gavusi „Metų draugo” apdovanojimą, kuris tikrai atspindi mano santykį su vaikais, nes juos tikrai labai myliu, ir dėl jų padarysiu viską, kad tik jie užaugtų dorais, gerais žmonėmis“.  „Metų naujoko“ apdovanojimas atiteko Henrikui Katiliui, kuris entuziastingai buria komandą ir ieško būdų įtvirtinti programą Kybartuose. „Metų mentoriumi“ paskelbtas Dominykui Rib, kuris skyrė ypatingą dėmesį ir dėjo papildomas pastangas auklėtinių gyvenimo įgūdžių ugdymui. „Jaunimas gali“ programa man reiškia mokymąsi, buvimą šalia jaunimo, matymą jaunimo problemas ir jų ugdymą“, – teigia treneris Dominykas, – „jaučiuosi labai dėkingas už šį apdovanojimą ir įvertinimą“. „Metų proveržiu“ tapo Giedrė Imbrasienė už drąsiai prisiimtus iššūkius, pastangas augti ir tobulėti bei išskirtinę motyvaciją ir iniciatyvumą daryti tai, kas vietos jaunimui yra naudinga ir reikalinga. „Tai didžiulis įvertinimas to, ką aš darau, nes aš atiduodu visą širdį, stengiuosi dėl vaikų“ , – teigia trenerė Giedrė.  Tuo tarpu programos vadovas Arminas Vareika dėkojo visiems treneriams už jų darbą, atsidavimą programai ir meilę Lietuvos jaunimui. 

  Tikime, kad treneriai yra ypatingai svarbūs užtikrinant sėkmingą programos įgyvendinimą bei stiprinant mūsų didelę bendruomenę, todėl trenerių pagerbimo diena tapo gražia šios programos kasmetine tradicija. 

JAUNIMAS GALI „VASAROS IŠŠŪKIS” 2020<< >>Parama vasaros stovyklai!

Leave a Reply

Your email address will not be published.