Rugsėjo 8 dieną – naujojo „Jaunimas gali“ sezono atidarymas Vilniuje!

Kazickų šeimos fondo programos „Jaunimas gali“ naujas sezonas startuos rugsėjo 8 dieną Danske Banko Vilniaus Maratono metu. Programa, ugdanti Lietuvos regionuose gyvenančio jaunimo socialinius įgūdžius bei fizinį aktyvumą, ir toliau tęs savo veiklą.

Moksleivių 2 kilometrų bėgime dalyvaus daugiau nei 200 „Jaunimas gali“ bendruomenės narių iš visų 16 programos vietovių – skirtingų Lietuvos miestų ir miestelių. Šią galimybę bendruomenei dovanoja Danske Bank Vilniaus Maratonas. Katedros aikštėje maratono metu veiks ir „Jaunimas gali“ palapinė, kurioje bus laukiami visi norintys iš arčiau susipažinti su „Jaunimas gali“ bendruomene, programos vertybėmis ir tikslais.

Sezono atidarymo dieną programos jaunimas bei treneriai taip pat varžysis ir orientacinėse varžybose. Jų metu dalyviai ne tik drauge atliks specialias Lietuvos orientavimosi sporto federacijos parengtas bei dovanotas užduotis, bet ir geriau pažins svarbiausias Vilniaus kultūrines vietas.

Saugią ir patogią net penkių „Jaunimas gali“ komandų – Šaukėnų, Klaipėdos, Alsėdžių, Lentvario bei Ariogalos – kelionę į Vilnių dovanoja „Lietuvos geležinkeliai“

Registracija į Vilniaus maratoną galima iki rugsėjo 7 dienos Vilniaus Maratono interneto puslapyje www.vilniausmaratonas.lt. Maloniai kviečiame registruojantis skirti dalį registracijos mokesčio „Jaunimas gali“ programai bei taip prisidėti prie naujų galimybių jaunimui Lietuvos regionuose kūrimo.

Iki susitikimo rugsėjo 8 dieną !

Regionų jaunimas susitiko su JAV kariuomenės kadetais<< >>Programos „Jaunimas gali“ naujasis sezonas atidarytas

Leave a Reply

Your email address will not be published.