Prezidentė Dalia Grybauskaitė įvertino „Jaunimas gali“ programą

Kazickų šeimos fondo atstovai ir programos „Jaunimas gali“ komanda džiaugiasi ypatingu Jos Ekscelencijos Dalios Grybauskaitės įvertinimu. Paskutinę gegužės dieną prezidentūros rūmų parke vykusiame „Už saugią Lietuvą“ kampanijos trejų metų gimtadienio piknike artimiausiems partneriams, o tarp jų – ir Kazickų šeimos fondo atstovams – įteikta simbolinė kampanijos lentelė.

„Kampanija „Už saugią Lietuvą“ apėmė labai platų spektrą įvairių problemų ir dabar matome tikrai gerų rezultatų. Bet pirmiausia tai – dėmesys mūsų vaikams, kad jie jaustųsi saugūs ir laimingi. Treji metai – trumpas laikas, bet tikiuosi, kad kampanija nesustos, nes tai prasminga idėja, kuri mus visus apjungia ir teikia džiaugsmo“, – kalbėjo Prezidentė.

Tarp artimiausių kampanijos „Už saugią Lietuvą“ partnerių – Kazickų šeimos fondas, visuomeninės organizacijos „Gelbėkit vaikus“, „Maltiečiai“, „Caritas“ ir kiti.

„Tai džiugi diena ne tik Kazickų šeimos fondui, programai „Jaunimas gali“, bet ir visiems mūsų programos auklėtiniams. Esame labai laimingi turėdami tokius partnerius kaip Prezidentės kampanija „Už saugią Lietuvą“, nes tik drauge galime pasiekti bendrų tikslų. Pirmieji programos metai buvo kupini ne tik gražių akimirkų, gyvenimą keičiančių istorijų, bet ir iššūkių su kuriais susidūrė visą širdį jaunimui atiduodantys treneriai bei programos koordinatoriai. Nežinau ar už sunkų darbą galime sulaukti didesnio įvertinimo nei padėka iš Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės. Visos Kazickų šeimos fondo komandos vardu dėkojame už įvertinimą ir esame pasiruošę ir toliau, su dar didesniu atkaklumu, dirbti Lietuvos labui“, – kalbėjo Kazickų šeimos fondo programos „Jaunimas gali“ vadovas Arminas Vareika.

Pikniku, vaišėmis ir įvairiomis pramogomis bei jo metu vykusiu grupės „Biplan“ ir Jurgos Šeduikytės bei Vido Bareikio koncertu džiaugėsi per du šimtus vaikų iš kampanijos partnerių globojamų Lietuvos vaikų dienos centrų. Kazickų šeimos fondas ir „Jaunimas gali“ komanda lydėjo vaikus iš Lentvario vaikų dienos centro bei Veliučionių vaikų socializacijos centro.

Kazickų šeimos fondo programa „Jaunimas Gali“ yra įgyvendinama pagal Zimbabvėje vykdomos Hoops4Hope (liet. „Vilties lankai“) iniciatyvos pavyzdį. „Jaunimas Gali“ įsteigta 2018-aisiais, o nuo 2015 veikė kaip „Krepšinio galia“. Šia sporto bei gyvenimo įgūdžių ugdymo programa siekiama spręsti pažeidžiamo jaunimo motyvacijos trūkumą bei kurti didesnes galimybes pilnaverčiam gyvenimui Lietuvos regionuose.

Nuotraukos: Kampanijos „Už Saugią Lietuvą“ archyvas

„Jaunimas gali“ vasaros iššūkis<< >>Regionų jaunimas susitiko su JAV kariuomenės kadetais

Leave a Reply

Your email address will not be published.