NASA praktikantės vizitas Želsvoje ir Miroslave

Kovo 26 dieną Miroslavo ir Želsvos komandos sulaukė siurprizo: koordinatorius Benas į mūsų mokyklas atsivežė viešnią – Miglę Mickonytę. Susitikimo su ja tikslas buvo suprasti, kad sunkiu darbu galima pasiekti viską. Susitikimą įprastai pradėjome mankšta, tada laukė keletas komandinių pratimų. Na, o po to sėdome į didelį magišką ratą, kuriame kaip visuomet pasijutome be galo jaukiai.

Pokalbis su Migle prasidėjo nuo jos mokyklos laikų, kai ji buvo mūsų amžiaus. Sužinojome, kad Miglė nuo mažens gabi chemikė ir matematikė, būtent tai jai padėjo renkantis specialybę. KTU universitete įstojusi mokytis maisto mokslo ir technologijos Miglė visada stengėsi išmokti daugiau nei bet kuris kitas studentas. Jai taip pat netrūko papildomos veiklos, dalyvaudama mainų programoje ji studijavo Kinijoje, lankėsi ir kitose šalyse. Kartą pamačiusi atranką stažuotei į NASA mergina tiesiog į ją užsiregistravo ir po kiek laiko sulaukė teigiamo atsakymo. Po kelių mėnesių Miglė dešimčiai savaičių vyko į NASA. Praėjusi sunkią atranką, krūvas dokumentų ir kitus gyvenimo išbandymus Miglė visiems įrodė, kad jei sunkiai dirbi, darbas visada atsiperka.

,,Jau keletą metų domiuosi NASA veikla, kadangi tai vieta, kurioje tyrinėjamas kosmosas ir man tai labai įdomu. Klausytis Miglės buvo neapsakoma man labai patiko jos pasakojimas, supratau, kad mano svajonė taip pat gali išsipildyti, jeigu daug dirbsiu ir stengsiuosi. Šaunu, kad yra tokių žmonių kaip ji, kurie dalinasi savo istorijomis, padėdama jaunimui siekti savo svajonių ir suprasti, kad nieko nėra neįmanomo!“ – programos auklėtinė Rugilė (Miroslavas).

,,Visa mūsų komanda esame patenkinti, kad pas mus atvyko naujas ir įdomus žmogus. Visai tai buvo nauja, nežinoma, todėl per Miglės pasakojimą visi sėdėjom ir įdėmiai jos klausėme. Pasakojimai apie NASA paliko gerą įspūdį, buvo įdomu. Esame laimingi, kad mus aplanko tokie žmonės kaip Miglė.“ – programos auklėtinis Nedas (Želsva).

,,Džiaugiamės jog sulaukiame svečių, kurie jaunimą įkvepia, motyvuoja, skatina judėti pirmyn, kad ir kaip sunku būtų. Mūsų svečias Miglė įrodė, jog nieko nėra neįmanomo, svarbiausia siekti savo svajonės, užsibrėžtų tikslų, bet kurios užvertos durys, atveria naujas galimybes. Svarbiausia tuo tikėti, niekada nepasiduoti, eiti pirmyn, nebijoti klysti, juk bet kokia pasiekta asmeninė pergalė mus motyvuoja išsikelti dar didesnius iššūkius.“ – Miroslavo ,,Sporto panų“ trenerė Ingrida.

Nesvarbu, kur ateityje apsilankys Miglė, drąsiai galime sakyti, kad ji bet kur su savimi atsiveš motyvacijos, patirties, pamokų, patarimų. Dėkojame Miglei už puikiai praleistą laiką kartu!

Teksto autorė:

Eglė Žilinskaitė

Finišą pasiekė šeštasis „One Team“ projekto sezonas<< >>Pandėliškių susitikimas su Lietkabielio krepšininkais

Leave a Reply

Your email address will not be published.