„Jaunimas Gali“ visų žvaigždžių koncerte „Už pergalę gyventi“

Išaušo Balandžio 5 dienos rytas ir Joniškėlio G. Petkevičaitės-Bitės gimnazijos „Jaunimas Gali“ merginos bei kitos komandos ir partneriai pajudėjo į Lietuvos sostinę – Vilnių. Kelionė nors ir truko 3 valandas, bet tikrai neprailgo, o buvo linksma ir nenuobodi.

Atvykusios į Vilnių pajudėjome link Bernardinų sodo. Pasivaikščiojusios ir pasidžiaugusios saule ir nuostabiu oru, pėsčiomis keliavome link Valdovų rūmų. Ten aplankėme dvi ekspozicijas ir netgi buvome pakilę į apžvalgos bokštą iš kurio atsivėrė nuostabi Vilniaus panorama. Po šių žymių sostinės  vietų aplankymo pajudėjome į prekybos ir pramogų centrą. Ten pavalgėme ir pasikrovėme energijos vakarui, nes iškart iš prekybos centro nuskubėjome į koncertą „ Už pergalę gyventi“. Tai buvo  paramos koncertas skirtas paremti vėžiu sergančiu vaikus, kurį organizavo garsaus krepšininko Rimanto Kaukėno paramos grupė. Šį koncertą atidarė Marijonas Mikutavičius su visiems labai gerai žinoma daina „Trys  milijonai“. Taip pat šiame koncerte buvo galima išvysti visiems labai gerai žinomu Lietuvos atlikėju tokių kaip: 8 kambarys, Lilas ir Inomine, G&G Sindikatas, Vidas Bareikis, Merūnas Vitulskis, Iglė, Saulius Prusaitis, Daddy was a milk man, Donatas Montvydas, Gytis Paškevičius, Gražvydas ir Mantas Jankevičius. Šį koncertą galėsite pamatyti ir jūs jau antrą Velykų dieną per LRT televiziją.

Nuotraukos autorius Eimantas Genys.

Šis koncertas mūsų komandai suteikė galimybę pabendrauti ir už sporto salės ribų, bei stiprinti savo komandos dvasią, pažinti vieniems kitus kaip individualias asmenybes, bei suprasti vienas kitą.

Merginų paklausus: Kas labiausiai įsiminė?

-Man labiausiai įsiminė koncertas ir atlikėjų gausa – Rineta „Jaunimas gali auklėtinė“

-Aš niekada nepamiršiu paskutinių koncerto pasirodymų ir pasakojimo muziejuje,- Vakarė „ Jaunimas gali auklėtine“.

„Jaunimas gali“ vadovas Arminas Vareika po koncerto džiaugėsi, kad į šį renginį atvyko daugiau nei 250 vienaip ar kitaip su programa artimų žmonių ar jos auklėtinių. Arminas atskleidė, kad tai nebūtų įmanoma be programos draugystės su Rimanto Kaukėno paramos grupe. „Šis koncertas buvo ne tik puiki galimybė mūsų programos auklėtiniams gyvai išgirsti savo mėgstamiausius atlikėjus, bet ir susipažinti su skaudžia liga, kuri vadinama vėžiu. Jaunimas turi jausti atjautą visiems, gerbti ir vertint savo sveikatą, o šio koncerto metu šiuos įgūdžius puikiausiai galėjo lavintis“ teigia programos vadovas Arminas.

 

Pandėliškių susitikimas su Lietkabielio krepšininkais<< >>Kodėl „Jaunimas gali“ reikalinga Lietuvos jaunimui?

Leave a Reply

Your email address will not be published.